Daha Sağlıklı ve Yumuşak Sakallar Elde Etmek İçin Rutininize Eklemeniz Gereken Ürünler

Sakallarınıza hak ettiği değeri gösteriyor musunuz? Doğru sakal bakım ürünlerini doğru şekilde kullanarak bunu sağlayabilirsiniz. Sakallarına özen gösteren beylerin kullanabileceği bakım ürünlerini bir araya getirdik. Sakal tarağı, sakal düzleştiricisi, tıraş makinesi, sakal yağı gibi her erkeğin kullanabileceği ürünleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.

Bu içerik 25.04.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

1. Wella Professionals Seb Man The Groom Saç ve Sakal Yağı

Avuç içlerinizde ısıtıp sakallarınıza uygulayarak daha gür bir sakal görünümü yakalayabilirsiniz. Saç ve sakal yağının fiyatı 295 TL. Burada .

2. NIVEA Men Deep Dimension Yüz ve Sakal Temizleme Jeli

Yüz yıkama rutininiz sakallarınızı da içeriyor mu? Hem yüzünüzü hem de sakallarınızı yıkayabileceğiniz bu ürün, aktif karbon içeriği ile aknelere ve siyah noktalara da savaş açıyor. Buraya tıktık.

3. Gent’s istanbul Ahşap Saplı Sakal Fırçası

Sakallarınızı tarayarak daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Kan dolaşımını arttırarak yeni kıl kökleri ulaşımını da tetiklemiş olacaksınız. Fiyatı 210 TL olan fırça burada.

4. Proraso Beard Oil / Sakal Bakım Yağı Wood-Spice

Makademya ve avokado yağı ile zenginleştirilen sakal yağı, özellikle daha uzun sakallardaki düğümleri açmak ve yıpranmayı önlemek için geliştirilmiş. Buradan ulaşabilirsiniz.

5. NIVEA Men Yüz ve Sakal Balsamı

Sakalları yumuşatıp şekillendirmeyi kolaylaştıran yüz balsamı, tıraş sonrası rahatlama sağlayacak. Buradan ulaşabilirsiniz.

6. Axceed Sakal Düzleştirici Tarak

Sakallarınızı daha düzgün ve hacimli gösterecek olan sakal düzleştirici tarak, 459 TL.

Buradan ulaşabilirsiniz.

7. Dermatech Keratinli Sakal ve Bıyık Bakım Serumu

Alkol ve paraben içermeyen ürün yapısı, tüm cilt tiplerine uygun. Hasarlı kıl köklerini onaran sakal ve bıyık serumu burada.

8. Ossion Premium Barber Line Sakal Bakım Serumu

Morfose kalitesini bilenler bilir, sakalları adeta coşturan bu sakal bakım serumu sadece 95 TL. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9. Proraso Beard Shampoo / Sakal Şampuanı Wood-Spice

Uzun sakalların bakımı kadar yıkaması da zor. Hem sakallarınız hem de yüzünüz için kullanabileceğiniz şampuan, nemlendirici özellikte. Burada bulabilirsiniz.

10. RAQUN Sakal Bakım Serumu

Sakallarınızın gür ve sağlıklı şekilde uzaması için tercih edebileceğiniz RAQUN bakım serumu 259 TL. Burada bulabilirsiniz.

11. NIVEA Men Hassas Serinletici Tıraş Sonrası Balsam

Hassas ciltlere ilaç gibi gelecek olan tıraş sonrası bakım losyonu, sakal tıraşını daha konforlu hale getirecek. Burada bulabilirsiniz.

12. Raxove Sakal Uzatma Serumu

Sakalınızı nemlendirirken, kuru sakal uçlarınızı onaran yağ portatif boyutu ile seyahatlerde yanınızda taşımak için ideal. Buraya tıktık.

13. NIVEA Men Deep Dimension Tıraş Sonrası Losyon

Fiyatı 82 TL olan ürün burada.

14. HUIOP Sakal Fırçası Seti

Sakal bakımına özen gösteren beylerin dolabında mutlaka bulunması gereken sakal fırçası ve makas seti ile sakallarınızda detaylı düzeltme yapabilirsiniz.

Buraya tıktık.

15. HUIOP Mikro İğneli DermaRoller

Sakallarınızı gürleştirmek isteyenleri buraya alalım! Sakal bakım serumlarından önce kıl köklerine uygulayarak serumların etkisini kat kat arttırabilirsiniz. Buraya tıktık.

16. Bixomi Saç & Sakal Çıkarıcı ve Onarıcı Altın Bakım Serum

Yağ bazlı serum arıyorsanız bu ürüne bir şans verebilirsiniz. Mis gibi greyfurt kokulu sakal bakım serumunun fiyatı 125 TL. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

17. Trina Karbon Sakal Tarağı

Ayrık ve sık dişlere sahip tarak ile sakallarınızın gürlüğüne göre istediğiniz gibi sakallarınızı tarayabileceksiniz. Buraya tıklayarak 39 TL fiyatı olan tarağa ulaşabilirsiniz.

18. TYXSHIYE Vantuzlu Taşınabilir Sakal Tıraş Önlüğü

Evde tıraş olanlar için bu ürün kurtarıcı! Aynaya vantuzları ile yapıştırıp sakallarınızın lavaboya dökülmesini engelleyebilirsiniz. Buraya tıktık.

19. Philips MG3720/15 Erkek Bakım Seti 7’si 1 Arada

Her erkekte bir tane olmalı… Durulanabilir aparatlara sahip, kendi kendini temizleyebilen ve kablosuz 60 dakikaya kadar kullanılabilen tıraş makinesi, 7’si bir arada set halinde 549 TL.

Burada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir